• Sivugin Erkek Siyah Polar Yelek
  • Sivugin Erkek Siyah Polar Yelek
  • Sivugin Erkek Siyah Polar Yelek

SİYAH POLAR YELEK ERKEK


Hem doğa yürüyüşü –hiking , trekking , dağcılık ,kamp gibi doğa sporları aktivitelerinizde hem de iş hayatında hayatında rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanan Siyah Polar Yelek Erkek ; hafif ve yumuşak polar kumaştan üretilmiştir. Erkek Polar Yelek üretiminde Kullanılan polar kumaş “anti-pilling” denen özel bir proses ile üretildiği için kullanım ve yıkama sonrasında yüzey düzgünlüğünü korur ve tüylenme ( boncuklanma ) yapmaz. Orta kalınlıkta üretilen bu polar kumaş ; mont içine ara katman olarak giyildiğinde fazla kalınlık yapmaz ve optimum ısı yalıtımı sağlayarak sıcak tutar. Aynı zamanda ofis gibi kapalı ortamlarda kullanıldığında sizi rahatsız etmez.


Outdoor Faaliyetlerinde kullanılan giysilerin hafif olması ve az yer kaplaması çok önemlidir. Bu iki özelliği de sahip olan Sivugin Siyah Polar Yelek ; sadece 285 gram ( L Beden) ağırlığındadır ve hafif olmasından dolayı bahar ve yaz aylarında yapılan doğa yürüyüşlerinde oldukça kullanışlıdır ve çantanızda polar ceketlere veya polar sweatshirtlere göre daha az yer kaplar.Bu nedenle tüm sene boyunca yaptığınız doğa yürüyüşü ve kamp faaliyetlerinde ara katman giysi olarak kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda depo ve mağaza gibi hava değişimlerine sıklıkla maruz kalınabilen yerlerde çalışan kişiler için hem giyip çıkartılmasının pratik olması hem de kolsuz olması dolayısıyla daha rahat hareket imkanı sağladığı için polar yelek iş elbisesi olarak da tercih edilmektedir.

Ürününün hem ön hem de cep fermuarları YKK markadır. Cep kumaşları fileden yapılmıştır ve kalınlık yapmaz. Fermuarlı yan cepleri kullanım sırasında anahtar , cep telefonu gibi kişisel eşyalarınızın düşmesini engeller.

Ülkemizde genellikle yelek modelleri yaş ortalaması 50 üzeri kişiler tarafından tercih edilse de ; yurtdışında özellikle plaza çalışanları tarafından tercih edilmektedir.Sivugin Polar Yelek Erkek Modeli , orta ağırlıklı ve yumuşak polar kumaştan üretildiği için gömlek üzerine giyildiğinde ofis gibi kapalı ortamlarda rahatlıkla giyebilirsiniz . Tişört üzerine giyilerek de ilkbahar ve bahar aylarında keyifle kullanabilirsiniz.

Siyah Polar Yelek Erkek modelinin arka bedeni ; hem ön bedenden daha uzun hem de oval tasarlanmıştır. Bu sayede hem iş elbisesi gibi kullanımlarda hem de doğada eğilme & çekme hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 285 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön Fermuar

SİYAH POLAR ERKEK KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Avcılık , İş Elbisesi , Askeri - Tactical Taktikal , İş Güvenlik , Medikal - Hastane ve Günlük Kullanım

Erkek Polar Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Sivugin Siyah Erkek Polar Yelek

RENK : SİYAH
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

POLAR YELEK ERKEK HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN ERKEK POLAR YELEK ?

Bahar ve yaz aylarında yapılan doğa yürüyüşlerinde oldukça kullanışlıdır ve çantamızda polar montlara veya polar üstlere göre daha az yer kaplarlar . Aynı zamanda depo ve mağaza gibi hava değişimlerine sıklıkla maruz kalınabilen yerlerde çalışan kişiler için hem giyip çıkartılmasının pratik olması hem de kolsuz olması dolayısıyla daha rahat hareket imkanı sağladığı için tercih edilmelidir.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.