• Sivugin Erkek Siyah Polar Ceket
  • Sivugin Erkek Siyah Polar Ceket
  • Sivugin Erkek Siyah Polar Ceket

POLAR MONT ERKEK - SİYAH


Hem doğa yürüyüşü –hiking , trekking , dağcılık ,kamp gibi açık havada (outdoor) yapılan doğa sporları aktivitelerinizde hem de şehir hayatında rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanan Sivugin Siyah Polar Mont Erkek ; hafif ve yumuşak polar kumaştan üretilmiştir. Kullanılan polar kumaş “anti-pilling” denen özel bir proses ile üretildiği için kullanım ve yıkama sonrasında yüzey düzgünlüğünü korur ve tüylenme ( boncuklanma ) yapmaz. 200 g/m2 olan bu polar kumaş orta kalınlıktadır ve hem mont altına ara katman olarak giyildiğinde hem de günlük hayatta optimum ısı yalıtımı sağlayarak sıcak tutar.


Polar Mont Erkek hafiftir ve sıkıştırılabilme özelliğinden dolayı çantanızda çok az yer kaplar. Bu nedenle tüm sene boyunca yaptığınız outdoor faaliyetlerinde yanınızda olması gereken ara katman bir giysidir. Doğa yürüyüşleri gibi efor sarfedilen aktiviteler sırasında kullanıldığında ön fermuar istenilen miktarda açılarak gerekli havalandırma kolaylıkla sağlanabilir. Sonbahar ve kış aylarında yapılan faaliyetlerde ara katman olarak kullanabileceğiniz Siyah Polar Mont Erkek , ilkbahar ve yaz aylarında kamp yaparken serin akşamlarda kullanıldığında gerekli ısı yalıtımını sağlayarak sizi sıcak tutar

Çalışma hayatı ve haftasonları günlük kullanım için de oldukça kullanışlı olan polar mont erkek , hem kış aylarında hem de mevsim geçişleri sırasında rahatlıkla tişört üzerine giyilerek kullanabildiği için şehirde kullanım süresi ve sezonu Türkiye gibi ülkelerde oldukça uzundur. ( 6-8 ay)

Ürününün hem ön hem de cep fermuarları YKK markadır. Cep kumaşları fileden yapılmıştır ve kalınlık yapmaz. Fermuarlı yan cepleri kullanım sırasında anahtar , cep telefonu gibi kişisel eşyalarınızın düşmesini engeller.

Polar Mont Erkek arka bedeni ; hem ön bedenden daha uzun hem de oval tasarlanmıştır. Bu sayede hem günlük kullanımda hem de doğada eğilme & çekme hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 350 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön ve Cep Fermuarları

POLAR MONT ERKEK KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Avcılık , Askeri - Tactical Taktikal , İş Güvenlik , Medikal - Hastane ve Günlük Kullanım

Erkek Polar Mont Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Polar Mont Erkek Siyah

RENK : SİYAH
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :

Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza


Polar Mont Erkek Siyah Arka


POLAR MONT ERKEK HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN POLAR MONT ERKEK ?

Polar Giysilerde kumaş ve fermuar kalitesi ürünün kullanım süresi bakımından oldukça önemlidir.Bildiğinz gibi polar kumaşlar kolayca tüylenme ( boncuklanma) yapabilir ve fermuarlı ürünlerde fermuarın bozulması oldukça can sıkıcıdır. Erkek Polar Mont Kumaşında kullandığımız polar kumaş "anti-pilling" özelliğine sahip olduğundan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivugin marka tüm ürünlerimizde dünyanın en iyi ve en çok bilinen fermuar markası olan "YKK" fermuarlar kullanılmaktadır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar mont modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.