HAKKIMIZDA BİRKAÇ KELİME

Etik üretim standartlarına uyarak , özenle seçilmiş malzemelerden outdoor (açık hava) ve performans spor giysileri üretiyoruz.

Sivugin Outdoor ; Bursa merkezli ELBİR DOKUMA TEKSTİL'in 2015 yılında kurduğu "outdoor" giyim markasıdır.

Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden, son kullanıcıların açık hava ve kapalı alanlarda yaptıkları spor aktivitelerinde konforlarını ve performanslarını arttırmalarına yardımcı olan ürünler üretmeyi hedeflemekteyiz. Bu sebeple kullanmış olduğumuz bütün kumaşlar ve aksesuarlar, üretim öncesinde Labaratuvarlarda ve sahada test edilir. Firmamızın lokasyonu bize ürünlerimizin saha testlerini hem kış sporları hem de yazları doğa yürüyüşleri ve kamp faaliyetleri sırasında Uludağ Milli Park sınırları içerisinde hızlıca test etmemize olanak sağlamaktadır.

Kalite ve sürdürebilirlik hedeflerimiz doğrultusunda ; tedarik zincirimizi ve üretimin her aşamasını çok yakın takip edebilmek için tüm ürünlerimizi Türkiye'de üretmekteyiz. Türkiye'de üretilen bu ürünlerin hepsi "Oeko-Tex Standart 100 " sertifikasına sahiptir ve "Etik Üretim Standartları"na uyan fabrikalar tarafından üretilmektedir.

ULUDAĞ MİLLİ PARKI


Artan ürün çeşitliliği ile birlikte , en önemli hedeflerimizden biri de "perakende satış noktalarımızı arttırarak" ulusal ve uluslararası pazarda daha fazla tüketiciye ulaşmak.

Ürünlerimiz yurtdışında ve Türkiye'deki seçkin outdoor mağazaları ve spor perakendecileri tarafından satılmaktadır.
Eğer "Outdoor Mağazası sahibi & Spor Perakendecisi" iseniz , ürünlerimizin satışı hakkında bilgi almak için lütfen bizimle "KONTAK" a geçiniz.Kurumsal ve Grup Satışları

Dizayn felsefemiz; açık havada olmayı seven kişiler için rahat, fonksiyonel ve ilgi çekici ürünleri "minimal markalama" yaparak üretmektir. "Markalama"nın minimal olması , ürünlerimizi kurumsal ve grup satışları için daha uygun hale getirmektedir.

  • Kurumsal Firmalar
  • İş Güvenliği
  • Yardım Kurumları, Spor Klüpleri ve Grupları
  • Acil Servisler ve Arama-Kurtarma Ekipleri
  • Dağcılık Klüpleri
  • Askeri Kurumlar
  • Devlet Kurumları
  • outdoor magazası