KADIN POLAR MODELLERİ

Tam Ferumaurlı Polar Mont / Ceket ve Yarım Fermuarlı Polar Sweatshirtlerden oluşan Kadın Polar Modelleri Koleksiyonumuz ; tüyülenme yapmayan ( anti - pilling ) yumuşak polar kumaştan üretilmiştir.
Ara Katman olarak üretilen kadın polar modelleri ; Doğa Yürüyüşü , Dağcılık, Kamp gibi outdoor sporlarının yanından Ofis , Hastane gibi çalışma alanları ve günlük kullanım içinde oldukça uygundur. Ürünlerimizde YKK marka fermuarlar kullanılmış olup , kadın polar modelleri hakkında daha fazla bilgiye ürün resimleri altında bulunan "Ürün Açıklamalarını Oku" Linkinden ulaşabilirsiniz.

Sivugin Kadın Polar Modelleri'ni En Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleriyle hem ürün resimleri altında linkleri bulunan N11 ,Trendyol ve Hepsiburada Mağazalarımızdan online olarak hem de ürünlerimizi satan seçkin outdoor & spor mağazalarından temin edebilirsiniz.BAYAN POLAR SWEATSHİRT MODELLERİ

bayan polar sweatshirt gri

Bayan Polar

GRİ
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza
1/4 fermuarlı siyah outdoor bayan polar üst

BAYAN POLAR

SİYAH
Ürün Tükenmiştir
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

KADIN POLAR MONT / CEKET MODELLERİ

kadın polar ceket siyah

Polar Mont / Ceket

SİYAH
Ürün Tükenmiştir
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza
 bayan polar ceket violet

Polar Mont / Ceket

VİOLET
Ürün Tükenmiştir
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

Polar Giysi Modelleri Nelerdir ve Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?


Polar Giysileri temel olarak “Tam Fermuarlı Polar Montlar / Ceketler ” , "Polar Yelekler" ve “Yarım Fermuarlı Polar Sweatshirt Üstler” olarak üçe ayırabiliriz.

  • Tam Fermuarlı Polar Montlar / Ceketler : Tam Fermuarlı Polar Montlar “Katman Sistemine” ( bkz. Outdoor Giyim Katmanları Nasıl Seçilir? ) göre giyindiğimiz durumlarda daha kolay ve çabuk çıkartılıp giyilebilmesi bakımından daha uygundur. Fermuar tamamen açılabildiği için gerektiği durumlarda daha fazla havalandırma sağlar. Bunun yanında şehir hayatında günlük kullanımlar için ilkbahar ve sonbahar aylarındaki mevsim geçişleri sırasında rahatlıkla tshirt üzerine giyerek kullanabiliriz.


  • Polar Yelekler : Bahar ve yaz aylarında yapılan doğa yürüyüşlerinde oldukça kullanışlıdır ve çantamızda polar montlara veya polar üstlere göre daha az yer kaplarlar . Aynı zamanda depo ve mağaza gibi hava değişimlerine sıklıkla maruz kalınabilen yerlerde çalışan kişiler için hem giyip çıkartılmasının pratik olması hem de kolsuz olması dolayısıyla daha rahat hareket imkanı sağladığı için tercih edilmelidir.


  • Yarım Fermuarlı Polar Sweatshirt Üstler: Yarım Fermuarlı Polar veya ¼ Fermuarlı diye geçen Polar Sweatshirt Üstler sürekli giyip çıkartma ihtiyacınızın olmadığı aktiviteler ( kampçılık , hafif tempolu doğa yürüyüşleri gibi ) ve günlük kullanımlar için uygundur. Açılabilen fermuar gerektiği durumlarda havalandırma sağlarken tam kapatıldığı durumlarda boyun bölgesini soğuktan ve rüzgardan koruyacaktır.

    Fermuar Kalitesi bu tarz ürün gruplarında çok önemlidir ve işlevini yerine getiremeyen bir fermuar bazı durumlarda çok can sıkıcı olabilir. Bu sebeple Sivugin Polar Koleksiyonundaki tüm ürünlerde “YKK” marka fermuar kullanmayı tercih ettik ve yarım fermuarlı modellerimizdeki fermuar boyu daha pratik bir şekilde giyilip çıkartılabilmesi için piyasadaki muadillerine göre daha uzun tasarlandı. Yumuşak Polar Kumaştan üretilmiş Erkek Polar Mont / Ceket , Polar Sweatshirt Üst ve Polar Yelek Modellerini En Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleriyle hem N11 ve Hepsiburada mağazamızdan online olarak hem de ürünlerimizi satan seçkin outdoor & spor mağazalarından temin edebilirsiniz.