• Sivugin Erkek Kahverengi Polar Ceket
  • Sivugin Erkek Kahverengi Polar Ceket
  • Sivugin Erkek Kahverengi Polar Ceket

ERKEK POLAR HIRKA - KAHVERENGİ


Tüylenme yapmayan ve yumuşak polar kumaştan üretilmiş olan Sivugin Kahverengi Renkli Erkek Polar Hırka , hem şehir kullanımı hem de outdoor faaliyetleri ( doğa yürüyüşü gibi ) için oldukça uygundur.


Erkek Polar Hırka modellerinin üretiminde kullanılan polar kumaş yıkama ve kullanım sonrasında yüzey düzgünlüğünü korur ve tüylenme yapmaz .Ürününün hem ön hem de cep fermuarları YKK markadır. Cep kumaşları fileden yapılmıştır ve kalınlık yapmaz. Yan ceplerin fermuarlı olması anahtar , cep telefonu gibi kişisel eşyalarınızın düşmesini engeller.

Erkek Polar Hırka ; Türkiye gibi ülkelerde hem kış aylarında hem de mevsim geçişlerinde tişört üzerine giyilerek 6-8 ay boyunca kullanabileceğiniz bir üründür. Orta kalınlıkta ve yumuşak polar kumaştan üretilen bu ürün ; kış aylarında mont altına giyildiğinde optimum ısı yalıtımına sağlayarak sizi sıcak tutarken , ofis gibi kapalı çalışma ortamlarında kullanıldığında çok kalın olmadığı için sizi rahatsız etmez.

Doğa Sporları ve Kamp gibi faaliyetlerde kullanılan ürünlerin hafif ve sıkıştırılabilir olması oldukça önemlidir. Bu iki özelliği de sahip olan , Sivugin Erkek Polar Hırka tüm sezon boyunca açık havada yapılan faaliyetler için çantanızda taşıyabileceğiniz ara katman bir polar giysidir. Doğa yürüyüşleri esnasında hava koşulları değiştiğinde , tam açılabilen ön fermuarı sayesinde vücut ısınızı dengeleminize yardımcı olur.

Ürünün arka bedeni oval olarak tasarlandığı için , eğilme ve çekme gibi hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 350 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön ve Cep Fermuarları

ERKEK POLAR HIRKA KULLANIM ALANLARI : Günlük Kullanım , Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , İş Güvenlik , Medikal - Hastane

Erkek Polar Hırka Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Kahverengi Erkek Polar Hırka

RENK : KAHVERENGİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza


Kahverengi Erkek Polar Hırka Arka


ERKEK POLAR HIRKA HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN ERKEK POLAR HIRKA ?

Polar Giysilerde kumaş ve fermuar kalitesi ürünün kullanım süresi bakımından oldukça önemlidir.Bildiğinz gibi polar kumaşlar kolayca tüylenme ( boncuklanma) yapabilir ve fermuarlı ürünlerde fermuarın bozulması oldukça can sıkıcıdır. Erkek Polar Ceket Kumaşında kullandığımız polar kumaş "anti-pilling" özelliğine sahip olduğundan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivugin marka tüm ürünlerimizde dünyanın en iyi ve en çok bilinen fermuar markası olan "YKK" fermuarlar kullanılmaktadır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar Ceket modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.