• Sivugin Erkek Lacivert Polar Üst
  • Sivugin Erkek Lacivert Polar Üst
  • Sivugin Erkek Lacivert Polar Üst

ERKEK POLAR SWEATSHIRT - LACİVERT


Hem şehir kullanımı hem de doğa yürüyüşü , dağcılık gibi doğa sporları için tasarlanmış olan Sivugin Erkek Polar Sweatshirt Modeli, "anti-pilling" özelliğine sahip polar kumaştan üretilmiştir. Bu özellik sayesinde ürünün kumaşı kullanım ve yıkama sonrasında tüylenme yapmaz ve yüzey düzgünlüğünü korur.
Orta kalınlıkta polar kumaştan üretilmiş olan Erkek Polar Sweatshirt doğa sporlarında kullabileceğiniz ara katman bir giysidir. Mont altına giyildiği zaman optimum ısı yalıtımını sağlar. Çok fazla kalın olmadığı için sonbahar ve kış aylarında ofis gibi kapalı çalışma alanlarında da tişört üzerine giyilerek kullanıldığında sizi rahatsız etmez.Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Erkek Polar Sweatshirt modelinde kullanılan ön fermuar YKK Marka'dır. Ürünün kolay çıkartılıp giyilebilmesi için benzer ürünlere göre daha uzun olarak tasarlanmıştır. Fermuar tam olarak kapatıldığında ense ve boyun bölgenizi tamamen sararak soğuk ve rüzgara karşı sizi korur.

Outdoor ve Kış Sporlarında kullanılan giysilerin hafif ve sıkıştırılabilir olması tercih edilir. Sivugin Erkek Polar Sweatshirt modeli hafif ve orta kalınlıktaki ( 200 g/m2) polar kumaştan üretilmiş olup , sıkıştırıldığında çantanızda az yer kaplar ve oldukça hafiftir ( 285 gram -L Beden )

Erkek Polar Sweatshirt modelinin arka bedeni ; hem ön bedenden daha uzun hem de oval tasarlanmıştır. Bu sayede hem günlük kullanımda hem de doğada eğilme & çekme hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 285 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön Fermuar

ERKEK POLAR SWEATSHIRT KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Avcılık , Askeri - Tactical Taktikal , İş Güvenlik , Medikal - Hastane ve Günlük Kullanım

Erkek Polar Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Sivugin Erkek Polar Sweatshirt Lacivert Ön

RENK : LACİVERT
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza


Sivugin Erkek Polar Sweatshirt Lacivert Ön


ERKEK POLAR SWEATSHIRT HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN ERKEK POLAR ÜST ?

Polar Giysilerde kumaş ve fermuar kalitesi ürünün kullanım süresi bakımından oldukça önemlidir.Bildiğinz gibi polar kumaşlar kolayca tüylenme ( boncuklanma) yapabilir ve fermuarlı ürünlerde fermuarın bozulması oldukça can sıkıcıdır. Erkek Polar Üst Kumaşında kullandığımız polar kumaş "anti-pilling" özelliğine sahip olduğundan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivugin marka tüm ürünlerimizde dünyanın en iyi ve en çok bilinen fermuar markası olan "YKK" fermuarlar kullanılmaktadır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.