• Sivugin Erkek Polar Sweatshirt
  • Sivugin Erkek Polar Sweatshirt

ERKEK POLAR SWEATSHIRT - KOYU GRİ


Hem doğa sporlarında hem de şehir hayatında rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanan Gri Renkli Erkek Polar Sweatshirt ; hafif ve yumuşak polar kumaştan üretilmiştir. Polar Kumaşlarda yıkama ve kullanım sonrasında sıklıkla karşılaşılan tüylenme ( boncuklanma) problemini önleyen özel bir prosesle üretilmiş Polar Kumaş kullanılarak üretilen Erkek Polar Sweatshirt modelimiz ara katman olarak tasarlanmıştır ve mont içine giyildiğinde fazla kalınlık yapmaz ve optimum ısı yalıtımı sağlayarak sıcak tutar.


Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu Gri Renkli Erkek Polar Sweatshirt Modelimizde de "YKK" Marka Fermuar kullanılmıştır ve gerektiğinde kolaylıkla çıkartılıp giyilebilmesi için benzer ürünlere göre daha uzun olarak tasarlanmıştır.

Dağcılık , Kamp gibi outdoor faaliyetlerinde kullanılan giysilerin hem hafif olması hem de fonksiyonel olması önemlidir. Bu sebeple Erkek Polar Sweatshirt modeli orta ağırlıklı ( orta kalınlkta ) bir polar kumaş ile üretişmiştir ve sadece 285 gram ( L Beden ) Ağırlığındadır. Sıkıştırılabilme özelliği sayesinde çantanızda çok az yer kaplar ve kolaylıkla hem yaz hem de kış faaliyetlerinizde çantanızda taşıyabilirsiniz.

Polar Giysiler ilk üretildiği yıllarda özellike dağcılar tarafından tercih edilirken , günümüzde kullanımı oldukça artmış ve hem çalışma hayatında hem de günlük kullanımda tercih edilir hale gelmiştir. Orta ağırlıklı polar kumaşlardan üretilmiş , yarım fermuarlı erkek polar sweatshirt modelimiz kapalı ortamlarda giyildiği zaman sizi rahatsız etmez , tişört üzerine giyerek sonbahar ve kış aylarında keyifle kullanabilirsiniz.

Erkek Polar Sweatshirt modelinin arka bedeni ; hem ön bedenden daha uzun hem de oval tasarlanmıştır. Bu sayede hem günlük kullanımda hem de doğada eğilme & çekme hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 285 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön Fermuar

ERKEK POLAR SWEATSHIRT KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Avcılık , Askeri - Tactical Taktikal , İş Güvenlik , Medikal - Hastane ve Günlük Kullanım

Erkek Polar Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Sivugin Erkek Polar Sweatshirt

RENK : KOYU GRİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza

ERKEK POLAR SWEATSHIRT HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN ERKEK POLAR SWEATSHIRT ?

Polar Giysilerde kumaş ve fermuar kalitesi ürünün kullanım süresi bakımından oldukça önemlidir.Bildiğiniz gibi polar kumaşlar kolayca tüylenme ( boncuklanma) yapabilir ve fermuarlı ürünlerde fermuarın bozulması oldukça can sıkıcıdır. Erkek Polar Sweatshirt Kumaşında kullandığımız polar kumaş "anti-pilling" özelliğine sahip olduğundan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivugin marka tüm ürünlerimizde dünyanın en iyi ve en çok bilinen fermuar markası olan "YKK" fermuarlar kullanılmaktadır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.