• Sivugin Erkek Siyah Polar Üst
  • Sivugin Erkek Siyah Polar Üst
  • Sivugin Erkek Siyah Polar Üst

SİYAH POLAR ERKEK


Hem doğa yürüyüşü –hiking , trekking , dağcılık ,kamp gibi doğa sporları aktivitelerinizde hem de şehir hayatında rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanan Siyah Polar Erkek ; hafif ve yumuşak polar kumaştan üretilmiştir. Kullanılan polar kumaş “anti-pilling” denen özel bir proses ile üretildiği için kullanım ve yıkama sonrasında yüzey düzgünlüğünü korur ve tüylenme ( boncuklanma ) yapmaz. Üründe kullanılan polar kumaşa orta kalınlıktadır ; mont içine ara katman olarak giyildiğinde fazla kalınlık yapmaz ve optimum ısı yalıtımı sağlayarak sıcak tutar.


Outdoor Faaliyetlerinde kullanılan giysilerin hafif olması ve az yer kaplaması çok önemlidir. Bu iki özelliği de sahip olan Sivugin Siyah Erkek Polar ; sadece 285 gram ( L Beden) ağırlığındadır ve sıkıştırıldığında çantanızda çok az yer kaplar. Bu nedenle tüm sene boyunca yaptığınız doğa yürüyüşü ve kamp faaliyetlerinde ara katman giysi olarak kullanabilirsiniz.

Ürünün ön fermuarı gerektiğinde kolaylıkla çıkartılıp giyilebilmesi için , piyasadaki benzer ürünlere göre daha uzundur. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi , Siyah Erkek Polar modelinde de YKK Marka Fermuar kullanılmıştır. Ön fermuar gerektiği durumlarda havalandırma sağlarken tam kapatıldığı durumlarda boyun bölgesini soğuktan ve rüzgardan korur.

Çalışma hayatında ve haftasonları günlük kullanım için de oldukça kullanışlı olan siyah polar erkek modeli , orta ağırlıklı ve yumuşak polar kumaştan üretildiği için ofis gibi kapalı ortamlarda kullanıldığında sizi rahatsız etmez .Tişört üzerine giyilerek sonbahar ve kış aylarında keyifle kullanabilirsiniz.

Siyah Erkek Polar modelinin arka bedeni ; hem ön bedenden daha uzun hem de oval tasarlanmıştır. Bu sayede hem günlük kullanımda hem de doğada eğilme & çekme hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 285 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön Fermuar

SİYAH POLAR ERKEK KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Avcılık , Askeri - Tactical Taktikal , İş Güvenlik , Medikal - Hastane ve Günlük Kullanım

Erkek Polar Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Sivugin Siyah Erkek Polar

RENK : SİYAH
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza


Sivugin Siyah Erkek Polar


ERKEK POLAR SİYAH HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN ERKEK POLAR ÜST ?

Polar Giysilerde kumaş ve fermuar kalitesi ürünün kullanım süresi bakımından oldukça önemlidir.Bildiğinz gibi polar kumaşlar kolayca tüylenme ( boncuklanma) yapabilir ve fermuarlı ürünlerde fermuarın bozulması oldukça can sıkıcıdır. Erkek Polar Üst Kumaşında kullandığımız polar kumaş "anti-pilling" özelliğine sahip olduğundan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivugin marka tüm ürünlerimizde dünyanın en iyi ve en çok bilinen fermuar markası olan "YKK" fermuarlar kullanılmaktadır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.