• Sivugin Erkek Mavi Polar Üst
  • Sivugin Erkek Mavi Polar Üst
  • Sivugin Erkek Mavi Polar Üst

MAVİ POLAR ERKEK


Tüylenme yapmayan ve orta kalınlıktaki yumuşak polar kumaştan üretilmiş Sivugin Mavi Polar Erkek Modeli; hem şehir kullanımı hem de outdoor ( doğa yürüyüşü , dağcılık vb.) ve kış sporları ( kayak , snowboard vb) için oldukça uygundur.
Mavi Polar Erkek modelindeki YKK Marka olan ön fermuarı kolay çıkartılıp giyebilmek için benzer ürünlere göre daha uzun olarak tasarlanmıştır. Kullanım sırasında gerektiğinde açılarak havalandırma sağlar , tam kapatıldığında rüzgar ve soğuktan boyun ve ense bölgenizi korur.


Outdoor ve Kış Sporlarında kullanılan giysilerin hafif ve sıkıştırılabilir olması tercih edilir. Sivugin Mavi Polar Erkek modeli hafif ve orta kalınlıktaki ( 200 g/m2) polar kumaştan üretilmiş olup , sıkıştırıldığında çantanızda az yer kaplar ve oldukça hafiftir ( 285 gram -L Beden )

Spor faaliyetleri için Ara Katman olarak tasarlanan bu ürün , mont altına giyildiği zaman optimum ısı yalıtımı sağlar ve sizi sıcak tutar. Çalışma hayatında ve haftasonları günlük kullanım için de oldukça kullanışlı olan mavi polar erkek modeli , orta ağırlıklı ve yumuşak polar kumaştan üretildiği için ofis gibi kapalı ortamlarda tişört üzerine giyilerek sonbahar ve kış aylarında keyifle kullanabilirsiniz

Mavi Erkek Polar modelinin arka bedeni ; hem ön bedenden daha uzun hem de oval tasarlanmıştır. Bu sayede hem günlük kullanımda hem de doğada eğilme & çekme hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 285 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön Fermuar

MAVİ POLAR ERKEK KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Avcılık , Askeri - Tactical Taktikal , İş Güvenlik , Medikal - Hastane ve Günlük Kullanım

Erkek Polar Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Sivugin Mavi Polar Erkek

RENK : MAVİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

MAVİ ERKEK POLAR HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN ERKEK POLAR ÜST ?

Polar Giysilerde kumaş ve fermuar kalitesi ürünün kullanım süresi bakımından oldukça önemlidir.Bildiğinz gibi polar kumaşlar kolayca tüylenme ( boncuklanma) yapabilir ve fermuarlı ürünlerde fermuarın bozulması oldukça can sıkıcıdır. Erkek Polar Üst Kumaşında kullandığımız polar kumaş "anti-pilling" özelliğine sahip olduğundan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivugin marka tüm ürünlerimizde dünyanın en iyi ve en çok bilinen fermuar markası olan "YKK" fermuarlar kullanılmaktadır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.