• Sivugin Yarım Fermuarlı Erkek Gri Ön
  • Sivugin Yarım Fermuarlı Erkek Gri Yan
  • Sivugin Yarım Fermuarlı Erkek Gri Arka

YARIM FERMUARLI POLAR ERKEK - GRİ


Hafif ve yumuşak polar kumaştan üretilen Yarım Fermuarlı Polar Erkek Modelini Hem doğa sporlarında hem de şehir hayatında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ara Katman olarak tasarlanan bu orta ağırlıktaki yarım fermuarlı polar, mont içine giyildiğinde kalınlık yapmaz ve optimum ısı yalıtımı sağlayarak sıcak tutar. Ürünün Kumaşı tüylenmeyi ( boncuklanmayı) önleyen özel bir prosesle ( anti- pilling) üretildiği için yıkama ve kullanım sonrasında yüzey düzngünlüğünü korur.


Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Yarım Fermuarlı Polar Erkek Modelinde de "YKK" Marka Fermuar kullanılmıştır ve kolaylıkla giyilip çıkartılabilmesi için fermuar boyu benzerlerine göre daha uzun tasarlanmıştır.

Outdoor faaliyetlerinde kullanılan giysilerin hem hafif olması hem de fonksiyonel olması tercih edilir. Bu sebeple yarım fermuarlı polar modelinin asıl kullanım amacı olan ısı yalıtımının yanında hafif olması da önemlidir. Orta ağırlıktaki polar kumaştan ( 200 g/m2 ) üretilen bu model sadece 285 gram ( L Beden ) ağırlığındadır. Polar kumaşlar sıkıştırılabilme özelliğine sahip olduğundan çok az yer kaplar ve kolaylıkla hem yaz hem de kış faaliyetlerinizde çantanızda taşıyabilirsiniz.

Polar Giysiler ilk üretildiği yıllarda özellike dağcılar tarafından tercih edilirken , günümüzde kullanımı oldukça artmış ve hem çalışma hayatında hem de günlük kullanımda tercih edilir hale gelmiştir. Orta ağırlıklı polar kumaşlardan üretilmiş , yarım fermuarlı erkek polar sweatshirt modelimiz kapalı ortamlarda giyildiği zaman sizi rahatsız etmez , tişört üzerine giyerek sonbahar ve kış aylarında keyifle kullanabilirsiniz.

Erkek Polar Sweatshirt modelinin arka bedeni ; hem ön bedenden daha uzun hem de oval tasarlanmıştır. Bu sayede hem günlük kullanımda hem de doğada eğilme & çekme hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 285 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön Fermuar

ERKEK POLAR SWEATSHIRT KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Avcılık , Askeri - Tactical Taktikal , İş Güvenlik , Medikal - Hastane ve Günlük Kullanım

Erkek Polar Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Sivugin Yarım Fermuarlı Polar Erkek

RENK : GRİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza


Sivugin Yarım Fermuarlı Polar Erkek


YARIM FERMUARLI POLAR HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN YARIM FERMUARLI POLAR ?

Polar Giysilerde kumaş ve fermuar kalitesi ürünün kullanım süresi bakımından oldukça önemlidir.Bildiğiniz gibi polar kumaşlar kolayca tüylenme ( boncuklanma) yapabilir ve fermuarlı ürünlerde fermuarın bozulması oldukça can sıkıcıdır. Erkek Polar Sweatshirt Kumaşında kullandığımız polar kumaş "anti-pilling" özelliğine sahip olduğundan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivugin marka tüm ürünlerimizde dünyanın en iyi ve en çok bilinen fermuar markası olan "YKK" fermuarlar kullanılmaktadır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.