• Sivugin Erkek Lacivert Polar Ceket
  • Sivugin Erkek Lacivert Polar Ceket
  • Sivugin Erkek Lacivert Polar Ceket

ERKEK POLAR CEKET - LACİVERT


Tüylenme yapmayan ve orta kalınlınlıktaki yumuşak polarkumaştan üretilmiş olan Sivugin Lacivert Renkli Erkek Polar Ceket , hem şehir kullanımı hem de dağda yürüyüş gibi tüm outdoor , doğa sporları için oldukça uygundur.


Günlük hayatta şehir kullanımı için tercih edenler , ürünü hem kış aylarında hem de bahar aylarında mevsim geçişlerinde tişört üzerine giyerek Türkiye gibi ülkelerde 6-8 ay boyunca kullanabilirler. Erkek Polar Ceket kumaşı çok kalın olmadığı için ofis gibi kapalı alanlarda sizi rahatsız etmez ve kış aylarında mont altına giyildiğinde optimum ısı yalıtımı sağlayarak sıcak tutar.

Trekking , Dağcılık ve doğa yürüyüşü için tercih edenler için ürünün hafif ve sıkıştırılabilir olması çok önemlidir. Bu özellkleri sayesinde Erkek Polar Ceket tüm sezon boyunca yaptığınız outdoor ve kamp faaliyetlerinde rahatlıkla çantanızda taşıyabileceğiniz bir ara katman polar giysidir. Özellikle havanın değişken olduğu faaliyetler sırasında ; tam açılabilen ön fermuarını gerektiği ölçüde açılması vücut ısınızı dengeleminize yardımcı olur.

Erkek Polar Ceket modellerinin üretiminde kullanılan polar kumaş “anti-pilling” özelliğine sahip olduğu için yıkama ve kullanım sonrasında yüzey düzgünlüğünü korur ve tüylenme yapmaz .Ürününün hem ön hem de cep fermuarları YKK markadır. Cep kumaşları fileden yapılmıştır ve kalınlık yapmaz. Yan ceplerin fermuarlı olması anahtar , cep telefonu gibi kişisel eşyalarınızın düşmesini engeller.

Ürünün arka bedeni oval olarak tasarlandığı için , eğilme ve çekme gibi hareketleri yaparken bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 350 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön ve Cep Fermuarları

ERKEK POLAR CEKET KULLANIM ALANLARI : Günlük Kullanım , Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , İş Güvenlik , Medikal - Hastane

Erkek Polar Ceket Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Lacivert Erkek Polar Ceket

RENK : LACİVERT
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

ERKEK POLAR CEKET HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN ERKEK POLAR CEKET ?

Polar Giysilerde kumaş ve fermuar kalitesi ürünün kullanım süresi bakımından oldukça önemlidir.Bildiğinz gibi polar kumaşlar kolayca tüylenme ( boncuklanma) yapabilir ve fermuarlı ürünlerde fermuarın bozulması oldukça can sıkıcıdır. Erkek Polar Ceket Kumaşında kullandığımız polar kumaş "anti-pilling" özelliğine sahip olduğundan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivugin marka tüm ürünlerimizde dünyanın en iyi ve en çok bilinen fermuar markası olan "YKK" fermuarlar kullanılmaktadır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar Ceket modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.