• Sivugin Erkek Haki Polar Ceket
  • Sivugin Erkek Haki Polar Ceket
  • Sivugin Erkek Haki Polar Ceket

ASKERİ POLAR MONT – TAKTİK HAKİ


Tüylenme yapmayan ve orta kalınlınlıktaki yumuşak polar kumaştan üretilmiş olan Sivugin Haki Renkli Askeri Polar Mont ; hem askeri & taktikal ve outdoor faaliyetler sırasında hem de askeri giyim tarzını seven kişilerin günlük kullanım için oldukça uygundur.


Sivugin Askeri Polar Mont üretiminde kullanılan polar kumaş “anti-pilling” denen özel bir proses ile üretildiği için kullanım ve yıkama sonrasında yüzey düzgünlüğünü korur ve tüylenme ( boncuklanma ) yapmaz. Orta kalınlıkta polar kumaştan üretilen bu ürün askeri ve outdoor montların altına ara katman olarak giyildiğinde optimum ısı yalıtımı sağlayarak sıcak tutar.

Askeri & Taktikal ve Outdoor Faaliyetlerde ( Doğa Yürüyüşü , Dağcılık gibi) kullanılan ürünlerin hafif ve sıkıştırılabilir olması taşıma sırasında oldukça önemlidir. Askeri Polar Mont hem Sadece 350 gram ( L Beden) ağırlığına sahip olması hem de sıkıştırıldığında çantanızda az yer kapladığı için yapılan uzun yürüyüş faaliyetleri için uygundur. Değişken hava koşullarında yapılan yürüyüşlerde tam açılabilen ön fermuarı sayesinde vücut ısınızı dengeleminize yardımcı olur.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Haki Renkli Askeri Polar Mont 'un hem ön hem de cep fermuarları YKK markadır. Cep kumaşları fileden yapılmıştır ve kalınlık yapmaz. Fermuarlı yan cepleri kullanım sırasında anahtar , cep telefonu gibi kişisel eşyalarınızın düşmesini engeller.

Askeri Polar Mont arka bedeni ; hem ön bedenden daha uzun hem de oval tasarlanmıştır. Bu sayede askeri & outdoor kullanım esnasında yapılan eğilme & çekme hareketleri sırasında bel bölgesinde ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 350 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 200 g/m2 Mikro Polar Kumaş
FERMUARLAR : "YKK" Marka Ön ve Cep Fermuarları

ASKERİ POLAR MONT KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Avcılık , Askeri - Tactical Taktikal , İş Güvenlik , Medikal - Hastane ve Günlük Kullanım

Erkek Polar Mont Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Askeri Polar Mont Haki

RENK : HAKİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

POLAR MONT ERKEK HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN POLAR MONT ERKEK ?

Polar Giysilerde kumaş ve fermuar kalitesi ürünün kullanım süresi bakımından oldukça önemlidir.Bildiğinz gibi polar kumaşlar kolayca tüylenme ( boncuklanma) yapabilir ve fermuarlı ürünlerde fermuarın bozulması oldukça can sıkıcıdır. Erkek Polar Mont Kumaşında kullandığımız polar kumaş "anti-pilling" özelliğine sahip olduğundan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sivugin marka tüm ürünlerimizde dünyanın en iyi ve en çok bilinen fermuar markası olan "YKK" fermuarlar kullanılmaktadır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Erkek Polar mont modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.