• Sivugin Taktikal Polo Yaka Tişört Haki Ön
  • Sivugin Taktikal Polo Yaka Tişört Haki Arka
  • Sivugin Taktikal Polo Yaka Tişört Haki Kalem Cebi
  • Sivugin Taktikal Polo Yaka Tişört Haki Kulaklık

TAKTİKAL GÖMLEK YAKA POLO TİŞÖRT ERKEK– HAKİ


Hem günlük kullanım hem de Taktikal ( Tactical , Airsoft , Koruma , Askeri Tişört vb. ) ve outdoor (doğa yürüyüşü ,trekking tişörtü vb. ) aktivitelerinde kullanabileceğiniz Sivugin Taktikal Gömlek Yaka Polo Tişört ; hızlı kuruma ve koku yapmama özelliği olan sertifikalı polyester kumaştan üretilmiştir. Kanallı liflerden üretilen bu özel kumaş , hareket sırasında oluşan teri kumaşın üst yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır. Bu sayede özellikle yaz aylarında güneş altında yapılan doğa yürüyüşü veya askeri faaliyetler esnasında kuru kalmanızı sağlayarak konforunuzu ve performansınızı arttırmanıza yardımcı olur. Kendi kumaşından Gömlek Yaka olarak tasarlanan Tactical Polo Tişört , profesyonel ve resmi bir görünüm sağlar.


Ürünün kolları “reglan” kol olarak tasarlanması hareket kolaylığı sağlamaktadır. Reglan kol bölgelerinde bulunan dikişler kalınlık yapmadan iki kumaşı birleştirebilen özel dikiş makinalarında ( flat – lock ) dikildiği için hareket esnasında sürtünerek vucudunuzu tahriş etmez.

Sol kol üzerinde özellikle askeri ve özel koruma kıyafetlerinde olması gereken bölmeli “kalem cebi” bulunmaktadır. Kalem cebinin lokasyonu hem kolay ulaşım hem de hareketi en az engelleyecek şekilde konumlandırılmıştır. Kalem cebi aynı zamanda ürünün günlük kullanımında da oldukça işlevseldir.

Taktikal Polo Yaka Tişört 3 Düğmeli olarak tasarlanmıştır . 3 Düğmeli Patının altında bulunan “brit” outdoor faaliyetleri ve koruma görevleri esnasında gözlük gibi çeşitli aksesuarların asılmasına olanak sağlar.

Polo Yakanın iç kısmında bulunan “brit” özel güvenliklerin ve özel korumaların mikrofonlarını tişört içinden sabitlemek , ürünü asmak veya günlük kullanımda müzik kulaklıklarını kılavuzlamak için kullanılabilinir

Özellikle doğa yürüyüşü ve askeri faaliyetlerde sıklıkla yapılan eğilme , çekme gibi hareketler esansında bel bölgesinde ekstra örtme sağlamak için arka beden ön bedene göre daha uzun tasarlanmıştır. Yan taraflarda bulunan yırtmaçlar günlük kullanım esnasında şık bir görünüm sağlar.

Taktikal Polo Yaka Tişört Modelleri Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada ve Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki Linke Tıklayınız.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 160 gram (L Beden)
KUMAŞ: 100 % Polyester Sertifikalı Kumaş , Hızlı Kuruma ve Koku Yapmama Özelliği
KALIP: Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
POLO YAKA TİŞÖRT KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking Özel Koruma , Özel Güvenlik , Tactical – Taktikal , Askeri , Airsoft , Polis , Arama Kurtarma Faaliyetleri , Avcılık vb.

Sivugin Taktikal Polo Yaka Tişört Haki Ön

RENK : HAKİ
BEDENLER : S-M-L-XL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Tükenmek Üzere
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza

POLYESTER TAKTİKAL POLO TİŞÖRT HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN TAKTİKAL POLO TİŞÖRT TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Pamuklu Taktikal Polo Tişörtler aktivite sırasında oluşan teri sünger gibi emerek ıslak kalırlar ve akabinde ısınız vucudunuzdan uzaklaşarak üşüme hissine yol açar. Rüzgarlı ve soğuk havalarda bu etki daha da fazla görülür ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Polyester Taktikal Polo Tişörtlerde ise durum farklıdır. Polyester yapısı gereği oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır ve kumaşın dış yüzeyine taşınan ter hava ile temas ederek kurur . Vucudunuz kuru kalmasını sağladığı için konfor ve performansınızın artmasına yardımcı olur.

Bu sebeple Sporcu Sağlığı için Sivugin Polo Yaka Tişört koleksiyonunda Sertifikalı Polyester Kumaşları tecih ettik .

  • HER TAKTİKAL POLO TİŞÖRT HIZLI KURUR MU?

Hızlı kuruma özelliği temel olarak , oluşan ıslak bölgenin yüzey alanını genişletilerek hava ile temas eden yüzeyin arttırılması sonucu sağlanır . Genel olarak Polyester Kumaşlar pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurusa da , kendi aralarında değerlendirildiklerinde hızlı kuruma performansları ciddi farklılıklar göstermektedir.

Kumaş üretim aşamasında kimyasal yollarla kazandırılan hızlı kuruma özelliği , belli sayıda yıkama döngüsünden sonra bu özelliğini kaybeder.

Kanallı bir kesit oluşturularak ( “W” kesit gibi ) üretilen polyester ipliklerde ; “W” şeklindeki kanallardan su mollekülleri kayarak daha geniş bir yüzeye yayılması doğal şekilde sağlandığından “hızlı kuruma” özelliği sonsuz yıkama sürdürülebilir olacaktır.
Sonsuz yıkama döngüsünde hızlı kuruma özelliğine sahip olması ve normal polyester spor tişörtlere göre daha iyi performans göstermesi için , için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda kanallı kesite sahip ipliklerden üretilmiş polyester kumaşlar kullanılmıştır

  • TAKTİKAL POLO TİŞÖRTLER KOKU YAPAR MI?

Hem Polyester Polo Yaka Tişörtler hem de pamuklu polo yaka tişörtler üzerinde ter uzun süre yıkanmadan kalırsa belli bir süre sonra bakterilerden kaynaklı koku problemi yaşanır. Günümüzde polyester kumaşlarda koku yapma probleminin önüne geçilebilinmektedir ve bu uygulama 2 şekilde yapılır :
1- Kumaş üretim aşamasında
2- İplik Üretim aşamasında

Kumaş üretim aşamasında kazandırılan bu özellik hızlı kuruma özelliğinde olduğu gibi belli bir yıkama döngüsü boyunca geçerli olacaktır. İplik üretim aşamasında bu özellik kazandırıldığında etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve aşınmadan etkilenmez.

Sivugin Polyester Polo Yaka Tişört koleksiyonunun kumaşlarında kullanılan ipliklere ; iplik üretim aşamasında antibakteriyel özellik kazandırıldığı için sonsuz yıkama döngüsüne sahiptir. Üretim aşamasında antibakteriyel testleri yapılmış ve ayrıca İnsan sağlığına zararı olmadığı tarafsız uzmanlarca Oeko-Tex 100 class 1 belgesi ile onaylanmıştır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Taktikal Polo Yaka Tişört modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.