• Sivugin Polyester Polo Yaka Tişört Gri Ön
  • Sivugin Polyester Polo Yaka Tişört Gri Arka
  • Sivugin Polyester Polo Yaka Tişört Gri Kalem Cebi
  • Sivugin Polyester Polo Yaka Tişört Gri Kulaklık

POLYESTER OUTDOOR POLO YAKA TİŞÖRT ERKEK– GRİ


Hem günlük kullanım hem de outdoor ( doğa yürüyüşü , trekking tişörtü vb) ve spor ( golf , tenis tişörtü vb.) aktivitelerinde kullanabileceğiniz Sivugin Polyester Otdoor Polo Yaka Tişört ; hızlı kuruma ve antibakteriyel (koku yapmaz) özelliği olan sertifikalı polyester kumaştan üretilmiştir. Kanallı lifleri ile nem ve hava transferini kolaylaştıran teknoloji ile üretilen bu kumaşlar ; havanın dışarıdan içeriye, nemin ise içeriden dışarıya kolayca atılmasını sağlar. Bu sayede aktiviteniz sırasında kuru kalmanızı sağlayarak performansınızı arttırmanıza yardımcı olur ve günlük kullanım sırasında ağır kumaşlara göre daha fazla konfor sağlar.


Reglan Kollarda bulunan dikişler “flat-lock” adı verilen özel dikiş makinalarında dikildiği için dikiş bölgelerinde kalınlık oluşturmaz ve hareket sıarasında sürtünerek vucudunuzu tahriş etmez. Polo Yaka Tişörtün hem reglan kol olması hem de bu kalınlık yapmayan dikişler ile dikilmesi özellikle Golf , Tenis gibi spor aktiviteleri sırasında büyük rahatlık sağlar.

Ürünün Sol Kolunda bulunan kalem cebi ürünün hem ofis , fabrika gibi ortamlarda günlük kullanımında hem de özel koruma , özel güvenlikler tarafından kullanımını esnasında işlevsellik sağlamaktadır.

Polyester Polo Yaka Tişörtün 3 Düğmeli Patının altında bulunan “brit” doğa yürüyüşü ve koruma görevleri esnasında gözlük gibi aksesuarların asılmasına olanak sağlar.

Polo Yaka içinde bulunan “brit” özel koruma ve güvenliklerin mikrofonlarını tişörtün iç kısmından sabitlemek , günlük kullanımında müzik kulaklıklarını kılavuzlamak ve ürünü asmak için kullanılabilinir.

Çekme , eğilme gibi hareketler esnasında ekstra örtme sağlaması için ürünün arka bedeni ön bedene göre daha uzun tasarlanmıştır. Yan taraflarda bulunan yırtmaçlar günlük kullanım esnasında daha şık bir görünüm sağlar.

Sivugin Outdoor Polyester Polo Yaka Tişört Modelleri Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada ve Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki Linke Tıklayınız.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 160 gram (L Beden)
KUMAŞ: 100 % Polyester Sertifikalı Kumaş , Hızlı Kuruma ve Koku Yapmama Özelliği
KALIP: Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
POLO YAKA TİŞÖRT KULLANIM ALANLARI : Günlük Kullanım , Doğa Yürüyüşü , Trekking ,Golf , Tenis , Özel Koruma , Özel Güvenlik , Tactical – Taktikal , Airsoft , İş Güvenliği , Arama Kurtarma Faaliyetleri ...

Sivugin Polyester Polo Yaka Tişört Gri Ön

RENK : GRİ
BEDENLER : S-M-L-XL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza

POLYESTER POLO YAKA TİŞÖRT HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN POLYESTER POLO TİŞÖRT TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Pamuklu Polo Tişörtler aktivite sırasında oluşan teri sünger gibi emerek ıslak kalırlar ve akabinde ısınız vucudunuzdan uzaklaşarak üşüme hissine yol açar. Rüzgarlı ve soğuk havalarda bu etki daha da fazla görülür ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Polyester Polo Tişörtlerde ise durum farklıdır. Polyester yapısı gereği oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır ve kumaşın dış yüzeyine taşınan ter hava ile temas ederek kurur . Vucudunuz kuru kalmasını sağladığı için konfor ve performansınızın artmasına yardımcı olur.

Bu sebeple Sporcu Sağlığı için Sivugin Polo Yaka Tişört koleksiyonunda Sertifikalı Polyester Kumaşları tecih ettik .

  • HER POLYESTER POLO TİŞÖRT HIZLI KURUR MU?

Hızlı kuruma özelliği temel olarak , oluşan ıslak bölgenin yüzey alanını genişletilerek hava ile temas eden yüzeyin arttırılması sonucu sağlanır . Genel olarak Polyester Kumaşlar pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurusa da , kendi aralarında değerlendirildiklerinde hızlı kuruma performansları ciddi farklılıklar göstermektedir.

Kumaş üretim aşamasında kimyasal yollarla kazandırılan hızlı kuruma özelliği , belli sayıda yıkama döngüsünden sonra bu özelliğini kaybeder.

Kanallı bir kesit oluşturularak ( “W” kesit gibi ) üretilen polyester ipliklerde ; “W” şeklindeki kanallardan su mollekülleri kayarak daha geniş bir yüzeye yayılması doğal şekilde sağlandığından “hızlı kuruma” özelliği sonsuz yıkama sürdürülebilir olacaktır.
Sonsuz yıkama döngüsünde hızlı kuruma özelliğine sahip olması ve normal polyester spor tişörtlere göre daha iyi performans göstermesi için , için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda kanallı kesite sahip ipliklerden üretilmiş polyester kumaşlar kullanılmıştır

  • POLYESTER POLO TİŞÖRTLER KOKU YAPAR MI?

Hem Polyester Polo Yaka Tişörtler hem de pamuklu polo yaka tişörtler üzerinde ter uzun süre yıkanmadan kalırsa belli bir süre sonra bakterilerden kaynaklı koku problemi yaşanır. Günümüzde polyester kumaşlarda koku yapma probleminin önüne geçilebilinmektedir ve bu uygulama 2 şekilde yapılır :
1- Kumaş üretim aşamasında
2- İplik Üretim aşamasında

Kumaş üretim aşamasında kazandırılan bu özellik hızlı kuruma özelliğinde olduğu gibi belli bir yıkama döngüsü boyunca geçerli olacaktır. İplik üretim aşamasında bu özellik kazandırıldığında etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve aşınmadan etkilenmez.

Sivugin Polyester Polo Yaka Tişört koleksiyonunun kumaşlarında kullanılan ipliklere ; iplik üretim aşamasında antibakteriyel özellik kazandırıldığı için sonsuz yıkama döngüsüne sahiptir. Üretim aşamasında antibakteriyel testleri yapılmış ve ayrıca İnsan sağlığına zararı olmadığı tarafsız uzmanlarca Oeko-Tex 100 class 1 belgesi ile onaylanmıştır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Polo Yaka Tişört modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.