• Sivugin Outdoor Gömlek  Polo Tişört Ön
  • Sivugin Outdoor Gömlek Yaka  Tişört Arka
  • Sivugin Outdoor Gömlek Yaka Polo Tişört Gözlük
  • Sivugin Outdoor Gömlek Yaka Polo Tişört Cebi

OUTDOOR GÖMLEK YAKA TİŞÖRT ERKEK– SİYAH


Hem Outdoor sporlarında ( trekking ,doğa yürüyüşü tişörtü ) hem de yoğun efor sarfedilen diğer sporlar ( tenis , fitness tişörtü ) esnasında sıklıkla Polo Tişörtler sporcular tarafından tercih edilmektedir. Outdoor Gömlek Yaka Tişört ; çabuk kuruma ve koku giderme teknolojisi kokuya neden olan mikropların oluşumunu önleme özelliği olan sertifikalı polyester kumaştan üretilmiştir. Bu kumaşlar spor esnasında oluşan oluşan teri kanallı lifleri sayesinde vucudunuzdan kumaşın üst yüzeyine doğru transfer eder. Bu sayede ürünün cilde yapışmasını önler ve hareket özgürlüğü sağlayarak performansınızı arttırmanıza yardımcı olur.
Outdoor Pantolon , Outdoor Gömlek gibi ürünlerin şehir kullanımının artmasıyla ; Outdoor Gömlek Yaka Tişörtler de spor kullanımlarının yanı sıra son yıllarda ofis , fabrika gibi gibi günlük kullanım alanlarında da hem daha hafif olması hem de sağladığı teknik özelliklerden dolayı tercih edilmektedir.Outdoor Gömlek Yaka Tişört Modelleri tasarlanırken “Reglan” Kol tercih edilerek hareket kolaylığı sağlaması amaçlanmıştır. Aynı zamanda kol dikişleri kalınlık yapmadan kumaşları birleştirebilen özel dikiş makinalarında ( flat-lock ) dikildiği için hareket esnasından sürtenmeden kaynaklı vucutta oluşabilecek olası tahrişleri engeller.

Sol Kol üzerinde bulunan bölmeli “kalem cebi” hem özel koruma kıyafeti olarak kullanıldığında hem de günlük kullanım esnasında çalışma ortamında işlevsellik sağlmaktadır.

Günlük kullanımda daha profesyonel bir görünüm sağlayan 3 Düğmeli Patın hemen altında “brit” bulunmaktadır. Doğa yürüyüşleri ve koruma görevleri esnasında hareketlerinizi kısıtlamadan gözlük gibi aksesuarlarınızı gerektiğinde buraya asabilirsiniz.

Polo Yaka içinde bulunan briti günlük kullanımda müzik ve telefon kullaklıklarını kılavuzlamak ve ürünü asmak için kullanabilirsiniz. Airsoft oyuncuları ve özel korumalar mikrofon ve kulaklarını buradan sabitleyebilirler.

Ürünün arka bedeni ön bedenden uzun tasarlanarak eğilme ve uzanma gibi hareketler esnasında ekstra örtme sağlamaktadır . Yan taraflarda bulunan yırtmaçlar ürüne günlük kullanım sırasında görsellik kattığı gibi aynı zamanda hareket kolaylığı da sağlar.

Sivugin Outdoor Gömlek Yaka Tişört Modelleri Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada ve Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki Linke Tıklayınız.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 160 gram (L Beden)
KUMAŞ: 100 % Polyester Sertifikalı Kumaş , Hızlı Kuruma ve Koku Yapmama Özelliği
KALIP: Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
OUTDOOR GÖMLEK YAKA TİŞÖRT KULLANIM ALANLARI : Doğa Yürüyüşü , Trekking , Tenis , Fitness , Özel Koruma , Özel Güvenlik , Tactical – Taktikal , Askeri , Airsoft , Polis , İş Güvenlik , Arama Kurtarma Faaliyetleri vb.

 Outdoor Gömlek Yaka Tişört

RENK : SİYAH
BEDENLER : S-M-L-XL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Tükenmek Üzere
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza

POLYESTER OUTDOOR GÖMLEK YAKA POLO TİŞÖRT HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN OUTDOOR POLO TİŞÖRT TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Pamuklu Polo Tişörtler aktivite sırasında oluşan teri sünger gibi emerek ıslak kalırlar ve akabinde ısınız vucudunuzdan uzaklaşarak üşüme hissine yol açar. Rüzgarlı ve soğuk havalarda bu etki daha da fazla görülür ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Polyester Performans Polo Tişörtlerde ise durum farklıdır. Polyester yapısı gereği oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır ve kumaşın dış yüzeyine taşınan ter hava ile temas ederek kurur . Vucudunuz kuru kalmasını sağladığı için konfor ve performansınızın artmasına yardımcı olur.

Bu sebeple Sporcu Sağlığı için Sivugin Polo Yaka Tişört koleksiyonunda Sertifikalı Polyester Kumaşları tecih ettik .

  • HER OUTDOOR POLO TİŞÖRT HIZLI KURUR MU?

Hızlı kuruma özelliği temel olarak , oluşan ıslak bölgenin yüzey alanını genişletilerek hava ile temas eden yüzeyin arttırılması sonucu sağlanır . Genel olarak Polyester Kumaşlar pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurusa da , kendi aralarında değerlendirildiklerinde hızlı kuruma performansları ciddi farklılıklar göstermektedir.

Kumaş üretim aşamasında kimyasal yollarla kazandırılan hızlı kuruma özelliği , belli sayıda yıkama döngüsünden sonra bu özelliğini kaybeder.

Kanallı bir kesit oluşturularak ( “W” kesit gibi ) üretilen polyester ipliklerde ; “W” şeklindeki kanallardan su mollekülleri kayarak daha geniş bir yüzeye yayılması doğal şekilde sağlandığından “hızlı kuruma” özelliği sonsuz yıkama sürdürülebilir olacaktır.
Sonsuz yıkama döngüsünde hızlı kuruma özelliğine sahip olması ve normal polyester spor tişörtlere göre daha iyi performans göstermesi için , için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda kanallı kesite sahip ipliklerden üretilmiş polyester kumaşlar kullanılmıştır

  • OUTDOOR POLO TİŞÖRTLER KOKU YAPAR MI?

Hem Polyester Polo Yaka Tişörtler hem de pamuklu polo yaka tişörtler üzerinde ter uzun süre yıkanmadan kalırsa belli bir süre sonra bakterilerden kaynaklı koku problemi yaşanır. Günümüzde polyester kumaşlarda koku yapma probleminin önüne geçilebilinmektedir ve bu uygulama 2 şekilde yapılır :
1- Kumaş üretim aşamasında
2- İplik Üretim aşamasında

Kumaş üretim aşamasında kazandırılan bu özellik hızlı kuruma özelliğinde olduğu gibi belli bir yıkama döngüsü boyunca geçerli olacaktır. İplik üretim aşamasında bu özellik kazandırıldığında etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve aşınmadan etkilenmez.

Sivugin Polyester Polo Yaka Tişört koleksiyonunun kumaşlarında kullanılan ipliklere ; iplik üretim aşamasında antibakteriyel özellik kazandırıldığı için sonsuz yıkama döngüsüne sahiptir. Üretim aşamasında antibakteriyel testleri yapılmış ve ayrıca İnsan sağlığına zararı olmadığı tarafsız uzmanlarca Oeko-Tex 100 class 1 belgesi ile onaylanmıştır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Performans Polo Yaka Tişört modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.