• Sivugin Pamuklu Spor Tisört Erkek Açık Gri Ön
  • Sivugin Pamuklu Spor Tisört Erkek Açık Gri Arka

Açık Gri Melanj Pamuklu Spor Tişört Erkek


Standard Kesimli Açık Gri Melanj Renkli 100 % Pamuklu Spor Tişört Erkek , spor salonu ve evde yapılan düşük yoğunluklu egzersizler ( Fitness , ağırlık kaldırma , pilates , yoga vb. ) gibi sportif aktiviteler ve günlük kullanım için idealdir. Kumaş üst yüzeyine uygulanan özel proses ; daha yumuşak bir tuşe sağlar ve kullanım sırasında konforunuzu arttırmanıza yardımcı olur.


Kullanım ve Yıkama sonrasında formunu koruması için ; Pamuklu Spor Tişört Modelinin yaka kısmı esnek ribana kumaştan üretilmiştir ve size rahatsız etmez.

150 Gram Ortalama Ağırlığa ( L Beden ) sahip olan bu Tişört oldukça hafiftir ve özellikle yaz aylarında kullanım sırasında konforunuzu arttırır.

Açık Gri Melanj Renkli Pamuklu Spor Tişört ‘ün ön sol alt kısmında siyah Renkli Sivugin Marka etiketi ve sol kolunda siyah “ SVGN ” etiketi bulunmaktadır.

Ürünün kesimi Standart Kesimdir , kendinize uygun bedeni belirleyebilmek için aşağıdaki yönergeleri izleyiniz.

Ürünlerimiz çamaşır makinesinde tekrarlanan yıkamalara karşı test edilmektedir . Ürün iç etiketinde bulunan yıkama talimatına uyulduğu sürece rengini ve şeklini kaybetmez. Düşük sıcaklıkta ürünü kolayca ütüleyerek giyebilirsiniz.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 150 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 100 % Penye Pamuk

PAMUKLU SPOR TİŞÖRT KULLANIM ALANLARI : Düşük yoğunluklu Fitness , Kas Geliştitme , Pilates , Yoga , Hafif Jimnastik gibi sportif faaliyetler ve günlük kullanım

Pamuklu Spor Tişört Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

NOT : 2'li Paket ( Açık ve Koyu Gri ) Satın almanız durumunda ürünlerin birim fiyatı tekli satın almalara göre daha uygun olduğunu belirtmek isteriz. 2'li Paket Ürün Açıklama Sayfası için "Diğer Renkler" Bölümüne göz atın yada Satın Almayı Düşündüğünüz Platformda Mağazamızın diğer ürünlerine göz atınız.

RENK : AÇIK GRİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza


Sivugin Pamuklu Spor Tisört Erkek Açık Gri Ön Manken

Sivugin Pamuklu Spor Tisört Erkek Açık Gri Arka Manken

Sivugin Pamuklu Spor Tisört Erkek Açık Gri Açıklama