• Sivugin 2'li Fitness Tisört Erkek Gri Melanj Ön
  • Sivugin 2'li Fitness Tisört Erkek Gri Melanj Arka

2'li Gri Melanj Pamuklu Fitness Tişört Erkek


Açık ve Koyu Gri Melanj Renkli 100 % Pamuklu Penye Kumaştan üretilmiş Sivugin 2'li Paket Fitness Tişört Erkek ; Hem günlük kullanım hem de Düşük yoğunluklu sportif faaliyetler ( Fitness , Kas Geliştirme , Pilates , Yoga , Hafif Jimnastik ) için oldukça uygundur. Kumaşın üst yüzeyinde bulunan özel proses ile dokunduğunuzda daha yumuşak bir his sağlayarak kullanım sırasında daha konforlu hissetmenizi sağlar.


Ürünlerin yakasında daha uzun süreli kullanım için ribana kumaş kullanılmıştır ve esneyebilen bu kumaş sizi rahatsız etmez.

Pamuklu Fitness Tişört Erkek Modellerinin ortalama ağırlığı sadece 150 Gramdır ( L Beden ) , dolayısıyla yaz aylarında günlük kullanım sırasında veya sportif aktivitelerinizde size optimum konfor sunar.

Ürünlerin sol kol üzerinde siyah “ SVGN ” etiketi ve ön sol alt bölümünde siyah Sivugin marka Etiketi bulunmaktadır.

Ürünlerimiz çamaşır makinesinde tekrarlanan yıkamalara karşı test edilmektedir . Ürün iç etiketinde bulunan yıkama talimatına uyulduğu sürece rengini ve şeklini kaybetmez. Düşük sıcaklıkta ürünü kolayca ütüleyerek giyebilirsiniz.

Ürünler kesimi standart kesimdir , kendinize uygun beden için lütfen aşağıdaki yönergeleri takip ediniz. Sipariş vermeniz doğrultusunda seçmiş olduğunuz bedenden Açık Gri ve Koyu Gri olmak üzere 2 Adet Tişört Gönderilecektir. 2'li Paket Satın almanız durumunda ürünlerin birim fiyatı tekli satın almalara göre daha uygun olduğunu belirtmek isteriz.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 150 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 100 % Penye Pamuk

FITNESS TİŞÖRT ERKEK KULLANIM ALANLARI : Düşük yoğunluklu Fitness , Kas Geliştitme , Pilates , Yoga , Hafif Jimnastik gibi sportif faaliyetler ve günlük kullanım


Fitness Tişört Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

RENK : 2'li PAKET ( AÇIK + KOYU GRİ )
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza


Sivugin Fitness Tisört Erkek Koyu Gri Ön Manken

Sivugin Fitness Tisört Erkek Açık Gri Ön MankenSivugin Fitness Tisört Erkek 2li Açıklama