• Sivugin Fitness Tisört Erkek Koyu Gri Ön
  • Sivugin Fitness Tisört Erkek Koyu Gri Arka

Koyu Gri Melanj Pamuklu Fitness Tişört Erkek


100 % Pamuklu Penye Kumaştan üretilmiş Standard Kesimli Fitness Tişört Erkek ; Hem Düşük yoğunluklu Fitness , Kas Geliştirme , Pilates , Yoga , Hafif Jimnastik gibi sportif faaliyetler hem de günlük kullanım için oldukça uygundur. Kumaşın üst yüzeyine uygulanan özel proses ile daha yumuşak bir his sağlayarak kullanım sırasında daha konforlu hissetmenizi sağlar.


Fitness Tişört Erkek Modelinin Yakasında kullanım ve yıkama sonrasında formunu uzun süre koruyabilmesi için ribana kumaş kullanılmıştır ve esneyebilen bu kumaş sizi rahatsız etmez.

Ürünün ortalama ağırlığı sadece 150 Gramdır ( L Beden ) , dolayısıyla yaz aylarında günlük kullanım sırasında veya sportif aktivitelerinizde size optimum konfor sunar.

Fitness Tişört Erkek modelinin sol kol üzerinde siyah “ SVGN ” etiketi ve ön sol alt bölümünde siyah Sivugin marka Etiketi bulunmaktadır.

Ürünün kesimi standart kesimdir , aşağıdaki bilgiler doğrultusunda kolayca size uygun bedeni belirleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz çamaşır makinesinde tekrarlanan yıkamalara karşı test edilmektedir . Ürün iç etiketinde bulunan yıkama talimatına uyulduğu sürece rengini ve şeklini kaybetmez. Düşük sıcaklıkta ürünü kolayca ütüleyerek giyebilirsiniz.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 150 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 100 % Penye Pamuk

FITNESS TİŞÖRT ERKEK KULLANIM ALANLARI : Düşük yoğunluklu Fitness , Kas Geliştitme , Pilates , Yoga , Hafif Jimnastik gibi sportif faaliyetler ve günlük kullanım


Fitness Tişört Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

NOT : 2'li Paket ( Açık ve Koyu Gri ) Satın almanız durumunda ürünlerin birim fiyatı tekli satın almalara göre daha uygun olduğunu belirtmek isteriz. 2'li Paket Ürün Açıklama Sayfası için "Diğer Renkler" Bölümüne göz atın yada Satın Almayı Düşündüğünüz Platformda Mağazamızın diğer ürünlerine göz atınız.

RENK : KOYU GRİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza


Sivugin Fitness Tisört Erkek Koyu Gri Ön Manken

Sivugin Fitness Tisört Erkek Koyu Gri arka MankenSivugin Fitness Tisört Erkek Koyu Gri Açıklama