• Uzun Kollu Spor Outdoor Tişört Gri
  • Uzun Kollu Spor Tişört Gri Arka
  • Uzun Kollu Spor Tişört Gri Yaka
  • Uzun Kollu Spor Tişört Gri Etek

OUTDOOR UZUN KOLLU TİŞÖRT – GRİ


Çabuk Kuruma ve Antibakteriyel ( koku yapmaz ) özelliğe sahip sertfikalı polyester kumaştan üretilmiş Outdoor Uzun Kollu Tişört ;hem doğa yürüyüşü , trekking ,dağcılık gibi outdoor sporlarında hem de bisiklet ,koşu ve spor salonu kullanımı için oldukça uygundur. Kanallı lifleri ile nem ve hava transferini kolaylaştıran teknoloji ile üretilen bu kumaşlar ; havanın dışarıdan içeriye, nemin ise içeriden dışarıya kolayca atılmasını sağlar . Bu sayede yaptığınız spor faaliyetleri esnasında vücudunuzun kuru kalmasını sağlayarak performansınızı ve konforunuzu arttırmanıza yardımcı olur.


Uzun Kollu Spor Tişörtler 12 ay boyunca sporcular tarafından tercih edilmektedir.
  • Yaz aylarında; güneş altında doğa yürüyüşü ,dağcılık , trekking , bisiklet , koşu gibi outdoor sporları yaparken kollarınızı güneşin zararlı etkilerindenkorur.
  • Kış aylarında ; oluşan teri cildinizden uzaklaştırma özelliği olduğu için outdoor faaliyetleri esnasında polar mont , polar sweatshirt gibi ara katman giysilerin içine giyilerek “temel katman” olarak kullanılabilinir.
  • Bahar Aylarında ;mevsim geçişlerinde serin havalarda yapılan doğa yürüyüşü , trekking , kamp faaliyetleri için oldukça uygundur.

Outdoor Uzun Kollu Tişört tercih sebeplerinden bir diğeri de kamp yaparken ve doğa yürüyüşleri esnasında keyfinizi kaçırabilecek sivrisinek gibi zararlılara karşı da doğal bir koruma sağlamasıdır.

Ürünün omuz, ön panel ve kollarda bulunan "koyu gri renkli" dikişler “flat-lock” adı verilen özel dikiş makinalarında dikildiği için dikiş bölgelerinde kalınlık oluşturmaz ve hareket sırasında sürtünerek vucudunuzu tahriş etmez.

Uzun arka beden kesimi; doğada eğilme & çekme gibi hareketleri yaparken size ekstra örtme sağlamak için oval olarak tasarlanmıştır.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 165 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 100 % Polyester Sertifikalı Kumaş , Hızlı Kuruma ve Koku Yapmama Özelliği

OUTDOOR UZUN KOLLU TİŞÖRT KULLANIM ALANLARI : Outdoor Pantolon renkleri de uyumlu olan Uzun Kollu Tişört , doğa yürüyüşü , trekking ve diğer outdoor faaliyetlerinin yanında koşu , bisiklet ve kapalı alanda yapılan fitness gibi sporlar için de oldukça uygundur.

Outdoor Uzun Kollu Tişört Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.
 Outdoor uzun kollu tişört
RENK : GRİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Kısa bir süre sonra Stoklarımız yenilenecektir. Aşağıdaki TRENDYOL Linkine tıklayarak Ürünü Favorilere eklerseniz , Stoklar yenilendiğinde TRENDYOL size bilgi verecektir.
Tükenmiştir
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

OUTDOOR UZUN KOLLU TİŞÖRT HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN POLYESTER OUTDOOR TİŞÖRT ?

Pamuklu Tişörtler aktivite sırasında oluşan teri sünger gibi emerek ıslak kalırlar ve akabinde ısınız vucudunuzdan uzaklaşarak üşüme hissine yol açar. Rüzgarlı ve soğuk havalarda bu etki daha da fazla görülür ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Polyester Spor Tişörtler ise durum farklıdır. Polyester yapısı gereği oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır ve kumaşın dış yüzeyine taşınan ter hava ile temas ederek kurur .

Bu sebeple Sporcu Sağlığı için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda Sertifikalı Polyester Kumaşları tecih ettik .

  • HER OUTDOOR TİŞÖRT HIZLI KURUR MU?

Hızlı kuruma özelliği temel olarak , oluşan ıslak bölgenin yüzey alanını genişletilerek hava ile temas eden yüzeyin arttırılması sonucu sağlanır . Genel olarak Polyester Kumaşlar pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurusa da , kendi aralarında değerlendirildiklerinde hızlı kuruma performansları ciddi farklılıklar göstermektedir.

Kumaş üretim aşamasında kimyasal yollarla kazandırılan hızlı kuruma özelliği , belli sayıda yıkama döngüsünden sonra bu özelliğini kaybeder.

Kanallı bir kesit oluşturularak ( “W” kesit gibi ) üretilen polyester ipliklerde ; “W” şeklindeki kanallardan su mollekülleri kayarak daha geniş bir yüzeye yayılması doğal şekilde sağlandığından “hızlı kuruma” özelliği sonsuz yıkama sürdürülebilir olacaktır.
Sonsuz yıkama döngüsünde hızlı kuruma özelliğine sahip olması ve normal polyester spor tişörtlere göre daha iyi performans göstermesi için , için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda kanallı kesite sahip ipliklerden üretilmiş polyester kumaşlar kullanılmıştır

  • POLYESTER OUTDOOR TİŞÖRTLER KOKU YAPAR MI?

Hem Polyester Tişörtler hem de pamuklu tişörtler üzerinde ter uzun süre yıkanmadan kalırsa belli bir süre sonra bakterilerden kaynaklı koku problemi yaşanır. Günümüzde polyester kumaşlarda koku yapma probleminin önüne geçilebilinmektedir ve bu uygulama 2 şekilde yapılır :
1- Kumaş üretim aşamasında
2- İplik Üretim aşamasında

Kumaş üretim aşamasında kazandırılan bu özellik hızlı kuruma özelliğinde olduğu gibi belli bir yıkama döngüsü boyunca geçerli olacaktır. İplik üretim aşamasında bu özellik kazandırıldığında etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve aşınmadan etkilenmez.

Sivugin Outdoor Spor Tişört koleksiyonunun kumaşlarında kullanılan ipliklere ; iplik üretim aşamasında antibakteriyel özellik kazandırıldığı için sonsuz yıkama döngüsüne sahiptir. Üretim aşamasında antibakteriyel testleri yapılmış ve ayrıca İnsan sağlığına zararı olmadığı tarafsız uzmanlarca Oeko-Tex 100 class 1 belgesi ile onaylanmıştır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Outdoor Uzun Kollu Spor Tişört modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.