• Erkek Uzun kollu Koşu Tişörtü
  • Uzun Kollu Spor Tişört Siyah Arka
  • Uzun Kollu Spor Tişört Siyah Yaka
  • Uzun Kollu Spor Tişört Siyah Etek

Erkek Uzun kollu Koşu Tişörtü – Siyah


Hem açık havada ve spor salonunda yapılan koşu ve fitness antrenmanları hem de trekking , doğa yürüyüşü , bisiklet gibi outdoor sporları için tasarlanmış olan Erkek Uzun kollu Koşu Tişörtü özel kumaş teknolojisi sayesinde vücudunuzda oluşan teri tişörtün üst yüzeyine transfer ederek çabuk kurumasını sağlar. Hızlı kuruma ve Koku Önleyici özelliğinin yanında oldukça hafif olan bu uzun kollu tişört koşu ve fitness antrenmanları esnasında performansınızı arttırmanıza yardımcı olur.


Hareket kolaylığı sağlaması için ürünün kolları “reglan” kol olarak tasarlanmıştır. Özellikle uzun yapılan koşular esnasında tişörtün iç kısmında bulunan dikiş payları sürtünerek koşucuları rahatsız etmektedir. Bu sebeple, uzun kollu tişörtün Reglan kol bölgelerinde bulunan dikişler kalınlık yapmadan iki kumaşı birleştirebilen özel dikiş makinalarında ( flat – lock ) dikildiği için hareket esnasında sürtünerek vucudunuzu tahriş etmesi önlenmiştir.

Tişörtün arka bedeni ön bedenine göre daha uzun ve oval olarak tasarlanarak , koşu öncesi ve sonrası yapılan esneme hareketleri , fitness antrenmanlarında yapılan çekme , eğilme gibi hareketler esnasında ekstra örtme sağlamaktadır.

Erkek Uzun kollu Koşu Tişörtü , yaz aylarında güneş altında yapılan koşu , doğa yürüyüşü ve bisiklet aktivitlerinde kollarınızı güneşten koruyacaktır. Aynı zamanda özellikle açık havada yapılan kamp ve outdoor sporları esnasında keyifinizi kaçırabilecek sivrisinek gibi zararlılara karşı da doğal bir koruma sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 165 gram ( L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 100 % Polyester Sertifikalı Kumaş , Hızlı Kuruma ve Koku Yapmama Özelliği

UZUN KOLLU KOŞU TİŞÖRTÜ KULLANIM: Açık hava veya spor salonunda Koşu , antrenman , fitness yaparken ve Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Tırmanış gibi Outdoor Sporları yaparken hem yaz hem de kış aylarında kullanabilirsiniz.

Uzun Kollu Koşu Tişörtü Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.
Erkek Uzun kollu Koşu Tişörtü
RENK : SİYAH
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Kısa bir süre sonra Stoklarımız yenilenecektir. Aşağıdaki TRENDYOL Linkine tıklayarak Ürünü Favorilere eklerseniz , Stoklar yenilendiğinde TRENDYOL size bilgi verecektir.
Tükenmiştir
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

POLYESTER UZUN KOLLU KOŞU TİŞÖRTÜ HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN POLYESTER UZUN KOLLU KOŞU TİŞÖRTÜ ?

Pamuklu Tişörtler aktivite sırasında oluşan teri sünger gibi emerek ıslak kalırlar ve akabinde ısınız vucudunuzdan uzaklaşarak üşüme hissine yol açar. Rüzgarlı ve soğuk havalarda bu etki daha da fazla görülür ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Polyester Spor Tişörtler ise durum farklıdır. Polyester yapısı gereği oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır ve kumaşın dış yüzeyine taşınan ter hava ile temas ederek kurur .

Bu sebeple Sporcu Sağlığı için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda Sertifikalı Polyester Kumaşları tecih ettik .

  • HER UZUN KOLLU KOŞU TİŞÖRTÜ HIZLI KURUR MU?

Hızlı kuruma özelliği temel olarak , oluşan ıslak bölgenin yüzey alanını genişletilerek hava ile temas eden yüzeyin arttırılması sonucu sağlanır . Genel olarak Polyester Kumaşlar pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurusa da , kendi aralarında değerlendirildiklerinde hızlı kuruma performansları ciddi farklılıklar göstermektedir.

Kumaş üretim aşamasında kimyasal yollarla kazandırılan hızlı kuruma özelliği , belli sayıda yıkama döngüsünden sonra bu özelliğini kaybeder.

Kanallı bir kesit oluşturularak ( “W” kesit gibi ) üretilen polyester ipliklerde ; “W” şeklindeki kanallardan su mollekülleri kayarak daha geniş bir yüzeye yayılması doğal şekilde sağlandığından “hızlı kuruma” özelliği sonsuz yıkama sürdürülebilir olacaktır.
Sonsuz yıkama döngüsünde hızlı kuruma özelliğine sahip olması ve normal polyester spor tişörtlere göre daha iyi performans göstermesi için , için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda kanallı kesite sahip ipliklerden üretilmiş polyester kumaşlar kullanılmıştır

  • POLYESTER UZUN KOLLU KOŞU TİŞÖRTLERİ KOKU YAPAR MI?

Hem Polyester Tişörtler hem de pamuklu tişörtler üzerinde ter uzun süre yıkanmadan kalırsa belli bir süre sonra bakterilerden kaynaklı koku problemi yaşanır. Günümüzde polyester kumaşlarda koku yapma probleminin önüne geçilebilinmektedir ve bu uygulama 2 şekilde yapılır :
1- Kumaş üretim aşamasında
2- İplik Üretim aşamasında

Kumaş üretim aşamasında kazandırılan bu özellik hızlı kuruma özelliğinde olduğu gibi belli bir yıkama döngüsü boyunca geçerli olacaktır. İplik üretim aşamasında bu özellik kazandırıldığında etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve aşınmadan etkilenmez.

Sivugin Uzun Kollu Koşu Tişörtü koleksiyonunun kumaşlarında kullanılan ipliklere ; iplik üretim aşamasında antibakteriyel özellik kazandırıldığı için sonsuz yıkama döngüsüne sahiptir. Üretim aşamasında antibakteriyel testleri yapılmış ve ayrıca İnsan sağlığına zararı olmadığı tarafsız uzmanlarca Oeko-Tex 100 class 1 belgesi ile onaylanmıştır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Uzun Kollu Koşu Tişörtü modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.