• Kısa Kollu Haki Askeri Tactical Taktik Tişört – Taktikal Haki
  • Haki Spor Tişört Arka
  • Haki Spor Tişört Yaka
  • Haki Spor Tişört Etek

TACTİCAL TİŞÖRT - ASKERİ HAKİ


Hem askeri kamuflaj , tactical pantolon hem de outdoor pantolon renkleri ile uyum sağlayan Tactical Tişört ; hızlı kuruma ve koku önleyici özelliğe sahip özel Polyester Kumaştan üretilmiştir. Sertifikalı bu kumaş ; hareket sırasında oluşan teri kumaşın üst yüzeyine transfer ederek vücudunuzun kuru kalmasını sağlar. Bu özellik güneş altında yapılan askeri , operasyon , taktik faaliyetler ( Taktikal , Airsoft , Özel Koruma vb ) ve outdoor sporları ( doğa yürüyüşü , trekking vb ) esnasında konforunuzu ve performansınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır.


Tactical Tişört üzerinde bulunan “bal peteği renkli” dikişler "flat-lock" adı verilen özel dikiş makinalarında dikildiği için , kumaşın arka yüzeyinde kalınlık oluşturmadığı için Uzun süren yürüyüşler esnasında sürtünerek vücudunuzu rahatsız etmez.

Ürünün kesimi asimetrik olarak tasarlanmış olup , hareket kolaylığı sağlaması hedeflenmiştir. Tactical Tişört arka beden kesimi oval olduğundan doğada ve askeri faaliyetler esnasında ekstra örtme sağlar.

ÜRÜN AĞIRLIĞI :140 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 100 % Polyester Sertifikalı Kumaş , Hızlı Kuruma ve Koku Yapmama Özelliği

TACTİCAL TİŞÖRT KULLANIM ALANLARI : Hem Asker kıyafetleri , Taktikal Kamuflaj Giysi renkleri hem de outoor giysi renkleriyle de uyumlu olan Haki Tactical Tişört , yaz aylarında Askeri Giyimi sevenler , Airsoft oyuncuları , Polis Jandarma Özel Harekat ( PÖH ,JÖH ) , Korumalar ve Doğa Yürüyüşü , Trekking , Dağcılık , Tırmanış gibi Outdoor Sporları ile uğraşanlar tarafından tercih edilmektedir.
Sonbahar ve kış aylarında Polar mont gibi ara katman kıyafetlerin içine temel katman tişört olarak da kullanılabildiğinden tüm yıl boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tactical Tişört Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Tactical Tişört – Askeri Haki

RENK : HAKİ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :
Tükenmek Üzere
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza

TACTİCAL TİŞÖRT HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN POLYESTER TACTİCAL TİŞÖRT ?

Pamuklu Tişörtler aktivite sırasında oluşan teri sünger gibi emerek ıslak kalırlar ve akabinde ısınız vucudunuzdan uzaklaşarak üşüme hissine yol açar. Rüzgarlı ve soğuk havalarda bu etki daha da fazla görülür ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Polyester Spor Tişörtler ise durum farklıdır. Polyester yapısı gereği oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır ve kumaşın dış yüzeyine taşınan ter hava ile temas ederek kurur .

Bu sebeple Sporcu Sağlığı için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda Sertifikalı Polyester Kumaşları tecih ettik .

  • HER POLYESTER TACTİCAL TİŞÖRT HIZLI KURUR MU?

Hızlı kuruma özelliği temel olarak , oluşan ıslak bölgenin yüzey alanını genişletilerek hava ile temas eden yüzeyin arttırılması sonucu sağlanır . Genel olarak Polyester Kumaşlar pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurusa da , kendi aralarında değerlendirildiklerinde hızlı kuruma performansları ciddi farklılıklar göstermektedir.

Kumaş üretim aşamasında kimyasal yollarla kazandırılan hızlı kuruma özelliği , belli sayıda yıkama döngüsünden sonra bu özelliğini kaybeder.

Kanallı bir kesit oluşturularak ( “W” kesit gibi ) üretilen polyester ipliklerde ; “W” şeklindeki kanallardan su mollekülleri kayarak daha geniş bir yüzeye yayılması doğal şekilde sağlandığından “hızlı kuruma” özelliği sonsuz yıkama sürdürülebilir olacaktır.
Sonsuz yıkama döngüsünde hızlı kuruma özelliğine sahip olması ve normal polyester spor tişörtlere göre daha iyi performans göstermesi için , için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda kanallı kesite sahip ipliklerden üretilmiş polyester kumaşlar kullanılmıştır

  • POLYESTER TACTİCAL TİŞÖRTLER KOKU YAPAR MI?

Hem Polyester Tişörtler hem de pamuklu tişörtler üzerinde ter uzun süre yıkanmadan kalırsa belli bir süre sonra bakterilerden kaynaklı koku problemi yaşanır. Günümüzde polyester kumaşlarda koku yapma probleminin önüne geçilebilinmektedir ve bu uygulama 2 şekilde yapılır :
1- Kumaş üretim aşamasında
2- İplik Üretim aşamasında

Kumaş üretim aşamasında kazandırılan bu özellik hızlı kuruma özelliğinde olduğu gibi belli bir yıkama döngüsü boyunca geçerli olacaktır. İplik üretim aşamasında bu özellik kazandırıldığında etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve aşınmadan etkilenmez.

Sivugin Outdoor Taktikal Tişört koleksiyonunun kumaşlarında kullanılan ipliklere ; iplik üretim aşamasında antibakteriyel özellik kazandırıldığı için sonsuz yıkama döngüsüne sahiptir. Üretim aşamasında antibakteriyel testleri yapılmış ve ayrıca İnsan sağlığına zararı olmadığı tarafsız uzmanlarca Oeko-Tex 100 class 1 belgesi ile onaylanmıştır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Outdoor Tactical Tişört modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.