• Erkek Beyaz Spor Antrenman Fitness Tişörtü
  • Beyaz Spor Tişört Arka
  • Siyah Spor Tişört Yaka

ANTRENMAN FİTNESS TİŞÖRTÜ - BEYAZ


Spor Salonunda yapılan koşu , bisiklet gibi kardiyo antrenmanları , fitness , crossfit , vücut geliştirme gibi sporlar için tasarlanmış Fitness Tişörtü ; çabuk kuruma ve koku yapmama özelliğine sahip sertifikalı polyester kumaştan üretilmiştir. Kanallı liflerden üretilen bu özel kumaş , hareket sırasında oluşan teri kumaşın üst yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır. Bu sayede yoğun efor sarf ettiğiniz bu sporları yaparken vucudunuzun kuru kalmasını sağlayarak performansınızı arttırmanıza yardımcı olur.


Beyaz Fitness Tişörtü ,asimetrik kesime sahip olup spor yaparken hareket kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Omuz ve Ön tarafta gözüken “mavi renkli” kontrast dikişler kalınlık yapmadan kumaşları birleştirebilen özel dikiş makinaları ( flat-lock) ile dikilmiştir. Bu sayede özellikle uzun sureli yapılan kardiyo antrenmanları esnasında iç tarafta bulunan dikişlerin sürtünerek vucudunuzu tahriş etmesi önlenmiştir. Aynı zamanda üretimde kullanılan polyester kumaşın tuşesi ( dokunulduğunda verdiği his ) benzerlerine göre oldukça yumuşaktır.

Fitness Antremanları sırasında yaptığınız farklı hareketler sırasında daha fazla örtme sağlamak amacıyla fitness tişörtü arka bedeni , ön bedenine göre daha uzun ve oval olarak tasarlanmıştır.

Beyaz Fitness Tişörtü yaz ve bahar aylarında açık havada yaptığınız koşu , bisiklet gibi kardiyo antremanları ve tüm sezon boyunca spor salonu kullanımına uygundur.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : 140 gram (L Beden)
KALIP : Standart Kalıp , Kendi bedeninizde sipariş verebilirsiniz.
KUMAŞ : 100 % Polyester Sertifikalı Kumaş , Hızlı Kuruma ve Koku Yapmama Özelliği

FİTNESS TİŞÖRTÜ KULLANIM ALANLARI : Açık hava veya spor salonunda Koşu , antrenman , fitness yaparken , kapalı alanda yapay tırmanış duvarında ( bouldering ) tırmanış yaparken giyebilirsiniz. Açık havada yapılan diğer outdoor sporları esnasında beyaz tişört diğer renklere görre daha çabuk kirlendiği için ,aynı modelin daha koyu renklerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Fitnees Tişörtü Modellerimizi En Uygun Fiyat avantajı , Ücretsiz Kargo ve Kolay İade & Değişim opsiyonları ile N11.com , HepsiBurada , Trendyol Güvencesiyle almak için aşağıdaki ilgili platform Linklerine Tıklayınız.

Beyaz Fitness Tişörtü

RENK : BEYAZ
BEDENLER : S-M-L-XL-XXL
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :

Ürün Tükenmiştir
Sivugin N11 Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza
Sivugin HepsiBurada Mağaza

FİTNESS TİŞÖRTÜ HAKKINDA SORULAR :

  • NEDEN POLYESTER FİTNESS TİŞÖRTÜ ?

Pamuklu Tişörtler aktivite sırasında oluşan teri sünger gibi emerek ıslak kalırlar ve akabinde ısınız vucudunuzdan uzaklaşarak üşüme hissine yol açar. Rüzgarlı ve soğuk havalarda bu etki daha da fazla görülür ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Polyester Tişörtler ise durum farklıdır. Polyester yapısı gereği oluşan teri kumaşın dış yüzeyine transfer ederek vucudunuzdan uzaklaştırır ve kumaşın dış yüzeyine taşınan ter hava ile temas ederek kurur .

Bu sebeple Sporcu Sağlığı için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda Sertifikalı Polyester Kumaşları tecih ettik .

  • HER POLYESTER FİTNESS TİŞÖRT HIZLI KURUR MU?

Hızlı kuruma özelliği temel olarak , oluşan ıslak bölgenin yüzey alanını genişletilerek hava ile temas eden yüzeyin arttırılması sonucu sağlanır . Genel olarak Polyester Kumaşlar pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurusa da , kendi aralarında değerlendirildiklerinde hızlı kuruma performansları ciddi farklılıklar göstermektedir.

Kumaş üretim aşamasında kimyasal yollarla kazandırılan hızlı kuruma özelliği , belli sayıda yıkama döngüsünden sonra bu özelliğini kaybeder.

Kanallı bir kesit oluşturularak ( “W” kesit gibi ) üretilen polyester ipliklerde ; “W” şeklindeki kanallardan su mollekülleri kayarak daha geniş bir yüzeye yayılması doğal şekilde sağlandığından “hızlı kuruma” özelliği sonsuz yıkama sürdürülebilir olacaktır.
Sonsuz yıkama döngüsünde hızlı kuruma özelliğine sahip olması ve normal polyester spor tişörtlere göre daha iyi performans göstermesi için , için Sivugin Spor Tişört koleksiyonunda kanallı kesite sahip ipliklerden üretilmiş polyester kumaşlar kullanılmıştır

  • POLYESTER FİTNESS TİŞÖRT KOKU YAPAR MI?

Hem Polyester Tişörtler hem de pamuklu tişörtler üzerinde ter uzun süre yıkanmadan kalırsa belli bir süre sonra bakterilerden kaynaklı koku problemi yaşanır. Günümüzde polyester kumaşlarda koku yapma probleminin önüne geçilebilinmektedir ve bu uygulama 2 şekilde yapılır :
1- Kumaş üretim aşamasında
2- İplik Üretim aşamasında

Kumaş üretim aşamasında kazandırılan bu özellik hızlı kuruma özelliğinde olduğu gibi belli bir yıkama döngüsü boyunca geçerli olacaktır. İplik üretim aşamasında bu özellik kazandırıldığında etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve aşınmadan etkilenmez.

Sivugin Antrenman Fitness Tişörtü koleksiyonunun kumaşlarında kullanılan ipliklere ; iplik üretim aşamasında antibakteriyel özellik kazandırıldığı için sonsuz yıkama döngüsüne sahiptir. Üretim aşamasında antibakteriyel testleri yapılmış ve ayrıca İnsan sağlığına zararı olmadığı tarafsız uzmanlarca Oeko-Tex 100 class 1 belgesi ile onaylanmıştır.

  • HANGİ BEDEN SİZE UYGUN ?

Antrenman Fitness Tişört modellerinin kalıpları standart kesimdir. Kendi bedeninize göre sipariş verebilirsiz. Ürünlere ait ölçü tabloları online satış mağazalarımızda mevcuttur. N11 ,HepsiBurada , Trendyol ve Amazon Güvencesiyle satın alma yaptığınızda ücretsiz kolay iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.