• Mavi Taktikal Kamuflaj Bandana
  • MaviTaktikal Kamuflaj Kullanım Şekilleri

ÇOK AMAÇLI MAVİ KAMUFLAJ BANDANA BOYUNLUK

Çok Amaçlı Bandanalar ; soğuk , rüzgar , toz , güneş ışınları gibi doğa koşullarına uyum sağlayarak korunmazı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Tamamen dikişsiz ve esnek örgülü Mikrofiber kumaştan üretilen tüp şeklindeki bu bandanalar, kullanım sırasında vucudu tahriş etmez ve nefes alabilen kumaş yapısından dolayı soğuk havalarda sıcak, sıcak havalarda serin tutar.
Çok amaçlı Bandanalar ; Doğa Yürüyüşü & Koşu yaparken , Motosiklet & Bisiklet kullanırken Boyunluk , Kafa Bandı, Bere, Fular, Balaklava , Maske gibi kullanım şekilleri ile başınızın istediğiniz bölgesini dış etkenlerden korumanıza yardımcı olur.Çok hafif olmaları ve katlandığından çok az yer kapladıkları için cebinizde bile her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.
Çok Amaçlı Bandana Modelleri birçok kişi tarafından farklı faaliyetlerde kullanıldığı için son yıllarda kullanımları artmıştır. Örnek vermek gerekirse;
Motosiklet , Bisiklet , Snowboard Kaskları altında Boyunluk , Balaklava olarak kullanıldğında sırasında kalınlık yapmadığı için motorcu , bisiklet ve kayak severler tarafından sıklıkla tercih edilir. Özellikle rüzgarlı ve Soğuk Havalarda Koşucular tarafından Boyunluk olarak kullanılan bandanaların kamuflaj desenli olanları sıklıkla askerler, avcılar ve airsoft oyuncuları tarafından tercih edilir . Yaz aylarında yapılan uzun doğa yürüyüşleri sırasında güneşin zararlı etkilerinden korunmak için "trekking" severler tarafından kulak ve yüz bölgesini örtecek şekilde maske ve balakava olarak kullanılmaktadır. Aynı şekilde hem güneş hem de rüzgarın olumsuz etkilerini azaltmak için balıkçı ve yelkenciler de boyunluk olarak çok amaçlı bandanaları tercih etmektedirler.

ÜRÜN AĞIRLIĞI : Sadece 40 gram
KUMAŞ : 100 % Polyester
KULLANIM ALANLARI :Doğa Yürüyüşü Trekking Bandanası, Dağcı Bandanası , Bisiklet Bandana Boyunluk , Motosiklet Boyunluk , Motorcu Bandana, Koşu Bandanası Boyunluğu , Kayak Bandanası, Snowboard Bandanası, Avcı Bandanası, Askeri Bandana- Tactical Taktikal Bandana , Airsoft Bandana , Balıkçı BandanasıMavi Taktikal Kamuflaj Bandana

DESEN : MAVİ KAMUFLAJ DESENLİ
BEDENLER : STANDART
ONLINE SATIN ALMAK İÇİN :

Ürün Tükenmiştir
Elbir Dokuma N11 Mağaza
Elbir Dokuma HepsiBurada Mağaza
Sivugin Trendyol Mağaza